This section

Staff

SLT

Rabbi Cobi Ebrahimoff

Head Teacher

Accounting Officer

Mandy Berkman

Acting Headteacher

Ruth Keller

Assistant Headteacher

Lady Deborah Kestenbaum

Assistant Headteacher

PE Co-ordinator

Marion Tapnack

Business Manager

Rabbi Elad Itzhari

Head of Kodesh

Kim Miller

Inclusion Manager

Safeguarding Officer

Gan

Shula Reyhanian

Class Teacher

Ziona Jacobs

Kodesh Teacher

Justine Cohen

Teaching Assistant

Rosa Hamilton

Teaching Assistant

Hachana

Lisa Wolf

Class Teacher

Head of EYFS

Cover & Staff Absences

Marsha Laskowicz

Class Teacher

Hadass Azizoff

Kodesh Teacher

Abigail Moslawy

Trainee Teacher

Joceyne Lipman

Teaching Assistant

Yehudit Zerbib

Kodesh Teaching Assistant

Aleph

Tsofia Barnett

Class Teacher

IT Co-ordinator

Hadass Azizoff

Kodesh Teacher

Abena Palmer

Teaching Assistant

Yehudit Zerbib

Kodesh Teaching Assistant

Gabriella Orenstein

1-2-1 Learning Support Assistant

Bet

Olivia Grossman

Class Teacher

KS1 Leader

Nofar Tsfania

Kodesh Teacher

Rachel Epstein

Trainee Teacher

Vivien Friedman

Teaching Assistant

Tammy Gee

Kodesh Teaching Assistant

Tanya Cohen

1-2-1 Learning Support Assistant

Gimmel

Marcelle Jennings

Class Teacher

Science Co-ordinator

Tzippy Orenstein

Class Teacher

Nofar Tsfania

Kodesh Teacher

Tammy Gee

Kodesh Teaching Assistant

Daled

Kate Caplan

Class Teacher

English Co-ordinator

Elisheva Nevies

Class Teacher

Rabbi Moshe Rokach

Kodesh Teacher

Rav Elad Izrahi

Kodesh Teacher

Gabrielle Steinbock

Teaching Assistant

Meir Barzilay

Kodesh Teaching Assistant

Nadiva Low

1-2-1 Learning Support Assistant

Heh

Miriam Saffer

Class Teacher

Maths Co-ordinator

Moshe Rokach

Kodesh Teacher

Jay Dor

Teaching Assistant

First Aid Co-ordinator

Meir Barzilay

Kodesh Teaching Assistant

Eliza Goldberg

1-2-1 Learning Support Assistant

Vav

Bianca Schwarze

Class Teacher

 

Rabbi Jacob Ebrahimoff

Kodesh Teacher

Rabbi Amos Azizoff

Kodesh Teacher

Lital Nassim

Teaching Assistant

Josh Gaventa

1-2-1 Learning Support Assistant

Other Staff Members

Shoshi Marks

Inclusion Manager of Kodesh

Interschool Events (non-sporty) and Quizzes

Marilyn Gothold

More Able & Support Teacher

Barbara Cohen

SEN Teacher

Carole Levy

Reading Support

Chantal Young

Cook

Jacklyn Ferber

EY Music Teacher

Ben Savery

Choir Teacher

Moses Kiwanuka

Caretaker

Office Staff

Dee Masters

Secretary

Doris Lanzkron

Secretary

Banot Sherut

Moran Amir

Sapir Araki

Ayalet Berman

Meytal Forer

Mealtime Supervisors

Shira Avrahami

Naima Fada

Mercedes Jacome

Mihaela Munteanu

Jane Watson

Halide Xhigoli